LENKA design 

Click here to edit subtitle

Něco o mně

Po absolvování Technické univerzity v Liberci v oboru Podniková Ekonomika jsem žila 14 let v zahraničí (USA, Holandsku a Velké Británii), vychovávala 3 děti, čerpala jsem inspirace a zkušenosti nejen životní, ale i profesní. Po mnoha stěhování, přestavbách  domů  i stavbě vlastního domu, jsem se rozhodla změnit svou profesi a studovat Interiérový design. Ve Velké Británii  jsem absolvovala studium bakalářského a poté magisterského Interiérového designu na Staffordshire Universitě. Moc mě to bavilo, až se architektura a design stala mojí prací i koníčkem.  

Po návratu do Čech jsem se rozhodla s tímto oborem pokračovat, na Akademii Home Stagingu v Praze jsem absolvovala ještě kurzy Home Staging a Podnikání. 

Již pod jménem mé firmy LENKA design jsem zpracovala desítky projektů, konzultací a rekonstrukcí, nadále se k tomu   vzdělávám, sleduji nejnovější trendy a inovace.


LENKA design se věnuje Interiérovému designu především z praktické stránky. Abych pravdu řekla, držím se hesla: "Co je doma, to se počítá". Ráda  sleduji a používám inovace a nové trendy, ale většinou takové, které nejsou jen na oko, ale jsou převážně praktické. Novým trendům se nemá podléhat, ale jen se nechávat inspirovat. 

Snažím se vyjít vstříc klientům, splnit jejich přání, požadavky a společně najít cestu k vhodnému  a vytouženému cíli, aby se v prostředí, které vytvoříme, cítili příjemně a dle jejich představ.


LENKA design se dále věnuje Home Stagingu, který připraví nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních klientů k prodeji či pronájmu. Snaží se také zvýšit hodnotu nemovitosti a její prodejní cenu.


LENKA design také sleduje nové trendy. Trend Forecasting představuje nové trendy v designu dle světových designéru. Můžete zde najít inspiraci, jak tyto trendy využít v praxi a být in.


LENKA design je členem komunity designéru sdružených na BIANO.cz


Podívejte se podrobněji na moji webstránku, najdete zde nějaké projekty, reference a kontaktujte mě, pokud máte nějaký dotaz či připomínku, velmi ráda Vám ji odpovím. Na této webstránce také najdete často novinky a typy, které se Vám určitě budou hodit. Navštivte ji proto brzy znovu, je stále na co se těšit!


                                                                                                                                                                                                       MgA. Lenka Stádníková    


Média


Do speciálního vydání časopisu Chatař chalupář v prosinci 2018 - Rok na chalupě, článek Stodola, paní redaktorka napsala o jedné mé realizaci.
Zde si pro zajímavost můžete přečíst co napsali média o jedné mé realizaci...