LENKA design 

Click here to edit subtitle

Vždy před projektem s Vámi prodiskutuji individuální rozpočet ...


Návrhy bytového interiéru

Každý projekt je individuální, proto nelze říci přesnou částku ceny dopředu, aniž bychom o projektu něco věděli. Záleží na domluvě s klientem, jaké služby designu požaduje, jaké detailní vybavení požaduje, výroba na míru či hotové výrobky... a mnoho dalších aspektů od kterých se cena odvíjí. Každý návrh je specifický, cena se odvíjí od množství hodin jeho zpracování. Pro představu uvedu nejčastější průběh a cenu projektu...

Nejprve se sejdeme k bezplatné konzultační schůzce (cca 1,5hod), kde zjistím Vaše požadavky. Doporučuji připravit výstřižky z časopisů, abych lépe porozuměla Vašim představám a aby projekt se blížil co nejvíce Vašim představám. Dojde k zaměření, zjištění technických možností upravované místnosti a zjištění Vašich požadavků. 


Poté Vám předám cenovou nabídku na návrh interiéru, ze které je třeba zaplatit min. 60 % z celkové částky. Po zaplacení uvedené částky Vám zašlu e-mailem 2-3 varianty předběžných návrhů. Komunikuji nejčastěji emailem nebo telefonicky, ale není vyloučená ani další schůzka k další konzultaci.  Vámi vybraný návrh detailně vypracuji s rozmístěním nábytku, materiálů a ostatním vybavením dle Vašeho rozpočtu a Vašich představ. Současně obdržíte i rozpis použitých výrobků, materiálů s doporučením, kde a za kolik si je nejlépe pořídit.  .


Věřím, že po předání projektu budete spokojeni a doplatíte zbylých 40% z celkové ceny. Dodací doba cca 2-3 týdny, záleží na rozsahu projektu.


V případě Vašeho zájmu Vám doporučím vyzkoušenou firmu na realizaci a pomohu pomoci i s řízením a dohledem na realizaci.
Ukázku a reference můžete vidět po kliknutí zde.

Nejčastější nacenění:

3D návrh - jedné místnosti                                                                                         3900,-Kč

 
3D návrh On-Line (po dodání rozměrů Vámi)  - jedné místnosti                               3000,-Kč


Návrh dispozic interiéru ve 2D                                                                                   2500,-Kč


On-Line návrh dispozice interiéru (po dodání rozměrů Vámi)                                    2000,-Kč

Návrh bytu 2 + kk  ve 3D + dispozice                                                                  od 15 000,-Kč

Návrh rodinného domu do 100 m2 ve 3D + dispozice                                        od  25 000,-Kč

HOMESTAGING - příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu

          


Po telefonickém jednání si s Vámi domluvím schůzku a konzultaci v místě nemovitosti. Nejdříve Vám stručně vysvětlím proces a výhody Homestagingu. Dále v průběhu konzultace s Vámi projdu celou nemovitost a zapíši navrhované změny, úpravy a typy v jednotlivých místnostech k dosažení největšího efektu a zapůsobení na potenciálního zájemce.

Do 5 pracovních dní ode mě obdržíte podrobný rozpis a plán navrhovaných úprav, vše v ceně konzultace. Plán Homestagingu obsahuje konkrétní přehled všech potřebných úprav a cen. Dále seznam a ceny produktů, které jsou doporučeny do interiéru doplnit, případně ode mě zapůjčit.


Už během konzultace sami uvidíte změny, které Vaši nemovitost oživí a udělají dobrý dojem na potenciálního zájemce.

Nejčastější nacenění:


Homestaging  - byt


od 4500,- Kč

Homestaging  - dům do 200m2

  od 9500,- Kč


Vzorový byt, vybavím a zařídím dle Vašeho rozpočtu a představ. Doplňky zapůjčím za předem dohodnutou cenu a dobu. Ukázku můžete vidět po kliknutí zde


Sami uvidíte, že vzorový byt nemovitost nejen zútulní, ale i zdůrazní její přednosti, urychlí prodej a zvýší cenu.


Homestaging vzorového bytu                  
od 5000,- Kč


Homestaging On-Line, na základě Vašich fotografií Vám vypracuji podrobný rozpis s doporučením úprav a změn.


Zjistíte, že změny zatraktivní Vaši nemovitost, zvednou zájem o ni i její cenu.


Homestaging On-Line

 od 3500,- KčFotodokumentace po HOMESTAGINGU

Fotodokumentace se provádí ihned po provedení doporučených úprav Homestagingu. Hotové fotografie Vám budou dodány na flashdisku do 5 pracovních dní.


Cena za zhotovení fotografií - bytu

Cena za zhotovení fotografií - domu

od 900,- Kč


od 2100,-


V případě jakéhokoliv dotazu, mne prosím neváhejte kontaktovat.