LENKA design 

Click here to edit subtitle

Něco o LENKA design


Po absolvování Technické univerzity v Liberci v oboru Podniková Ekonomika jsem žila 14 let v zahraničí (USA, Holandsku a Velké Británii), tam jsem čerpala inspiraci a zkušenosti nejen životní, ale i profesní. Po mnoha stěhování, přestavbách  domů  i stavbě vlastního domu, jsem se rozhodla změnit svou profesi a studovat Interiérový design. Ve Velké Británii  jsem absolvovala studium bakalářského a poté magisterského Interiérového designu na Staffordshire Universitě. Moc mě to bavilo, až se architektura a design stala mojí prací i koníčkem.  

Po návratu do Čech jsem se rozhodla s tímto oborem pokračovat, na Akademii Home Stagingu v Praze jsem absolvovala kurzy Home Staging a Podnikání.


LENKA design se věnuje Interiérovému designu především z praktické stránky. Abych pravdu řekla, držím se hesla: "Co je doma, to se počítá a používá". Proto ráda  sleduji a používám inovace a nové trendy, ale většinou takové, které nejsou jen na oko, ale jsou převážně praktické.

Snažím se vyjít vstříc klientům, splnit jejich přání, požadavky a společně najít cestu k vhodnému  a vytouženému cíli, aby se v prostředí, které vytvoříme, cítili příjemně a dle jejich představ.


LENKA design se dále věnuje Home Stagingu, který připraví nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce potenciálních klientů k prodeji či pronájmu. Snaží se také zvýšit hodnotu nemovitosti a její prodejní cenu.


LENKA design také sleduje nové trendy. Trend Forecasting představuje nové trendy v designu dle světových designéru. Můžete zde najít inspiraci, jak tyto trendy využít v praxi a být in.


LENKA design je členem komunity designéru sdružených na BIANO.cz


Podívejte se podrobněji na moji webstránku a kontaktujte mě, pokud máte nějaký dotaz či připomínku, velmi ráda Vám ji odpovím. Na této webstránce také najdete často novinky a typy, které se Vám určitě budou hodit. Navštivte ji proto brzy znovu, je stále na co se těšit!


                                                                                                                                                                    MgA. Lenka Stádníková