LENKA design 

Click here to edit subtitle


Návrhy bytového interiéru

Nejprve se sejdeme k bezplatné konzultační schůzce (cca 1,5hod), kde zjistím Vaše požadavky. Doporučuji připravit výstřižky z časopisů, abych lépe porozuměla Vašim představám a aby naše  spolupráce byla snadnější. Dojde k zaměření, zjištění technických možností upravované místnosti a zjištění Vašich požadavků. Poté Vám předám cenovou nabídku na návrh interiéru, ze které je třeba zaplatit min. 60% z celkové částky.


Po zaplacení uvedené částky Vám zašlu e-mailem 3-4 varianty předběžných návrhů. Komunikuji nejčastěji emailem nebo telefonicky, ale není vyloučená ani další schůzka k další konzultaci.  Vámi vybraný návrh detailně vypracuji s rozmístěním nábytku, materiálů a ostatním vybavením dle Vašeho rozpočtu a Vašich představ. Současně obdržíte i rozpis použitých výrobků, materiálů s doporučením, kde a za kolik si je nejlépe pořídit.  V případě Vašeho zájmu Vám doporučím vyzkoušenou firmu na realizaci.


Věřím, že po předání projektu budete spokojeni a doplatíte zbylých 40% z celkové ceny. Dodací doba cca 2 týdny, záleží na rozsahu projektu.


Ukázku můžete vidět po kliknutí zde.

3D návrh - jedné místnosti                                                                                        4500,-Kč

 
3D návrh On-Line (po dodání rozměrů Vámi)  - jedné místnosti                              4200,-Kč


Návrh dispozice interiéru - jedné místnosti                                                               3200,-Kč


On-Line návrh dispozice interiéru (po dodání rozměrů Vámi) - jedné místnosti       2900,-Kč

HOME STAGING - příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu

          


Po telefonickém jednání si s Vámi domluvím schůzku a konzultaci v místě nemovitosti. Nejdříve Vám stručně vysvětlím proces a výhody Home Stagingu. Dále v průběhu konzultace s Vámi projdu celou nemovitost a zapíši navrhované změny, úpravy a typy v jednotlivých místnostech k dosažení největšího efektu a zapůsobení na potenciálního zájemce.

Do 5 pracovních dní ode mě obdržíte podrobný rozpis a plán navrhovaných úprav, vše v ceně konzultace. Plán Home Stagingu obsahuje konkrétní přehled všech potřebných úprav a cen. Dále seznam a ceny produjtů, které jsou doporučeny do interiéru doplnit, případně ode mě zapůjčit.


Už během konzultace sami uvidíte změny, které Vaši nemovitost oživí a udělají dobrý dojem na potenciálního zájemce.


Home Staging  - byt


od 4300,- Kč

Home Staging  - dům

  od 4500,- Kč


Vzorový byt, vybavím a zařídím dle Vašeho rozpočtu a představ. Doplňky zapůjčím za předem dohodnutou cenu a dobu. Ukázku můžete vidět po kliknutí zde


Sami uvidíte, že vzorový byt nemovitost nejen zútulní, ale i zdůrazní její přednosti, urychlí prodej a zvýší cenu.


Home Staging vzorového bytu                  
od 5000,- Kč


Home Staging On-Line, na základě Vašich fotografií Vám vypracuji podrobný rozpis s doporučením úprav a změn.


Zjistíte, že změny zatraktivní Vaši nemovitost, zvednou zájem o ni i její cenu.


Home Staging On-Line

 od 3500,- KčFotodokumentace po HOME STAGINGU

Fotodokumentace se provádí ihned po provedení doporučených úprav Home stagingu. Hotové fotografie Vám budou dodány na flashdisku do 5 pracovních dní.


Cena za zhotovení fotografií - bytu

Cena za zhotovení fotografií - domu

od 900,- Kč


od 2100,-


V případě jakéhokoliv dotazu, mne prosím neváhejte kontaktovat.